Sztuka która pachnie

To był piękny sierpniowy dzień. To był czas upałów iście afrykańskich, a przed nami realizacja ślubu na plaży.


Kolorystyka złoto oraz zieleń i biel. Piękna sala, przeszklona z widokiem na plażę. Czekała nas zatem podróż do hotelu Sułkowski w Boszkowie. Przed salą odbywał się ślub plenerowy. Zaplanowany na godzinę 18, mieliśmy zatem dużo czasu na przygotowania. Przed salą w ostatnich momentach przed ślubem została ustawiona dekoracja z dużych liści monstery oraz liści malowanych na złoto. Hotel zapewnił krzesła w kolorze złotym. My jako dopełnienie zadbaliśmy o stół dla urzędnika, świece, biały dywan oraz dwie duże kompozycje ustawione na przodzie dywanu.

[gallery] shortcode not found inside [smart-grid][/smart-grid] shortcode

Para Młoda to duet fotografów więc na ścianę ustawioną za ich stołem wybrali tło fotograficzne z nadrukiem.


Kompozycje na stołach gości zostały ustawione na złotych stojakach. Stojaki te przez swoją „ażurowość” nie przeszkadzają gościom we wzajemnych konwersacjach, zajmują mało miejsca a przy tym wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo.

W kompozycjach, ślubie plenerowym oraz innych dekoracjach przejawiał się motyw liści od monstery. Były one zielone oraz malowane na złoty kolor. Kwiatów było niewiele, dużo było liści, pnączy,paproci. Kwiaty użyte to głównie eustoma oraz piękna biała protea. Ta egzotyczna roślina bardzo przyciągała uwagę gości. Mało kto zna ten kwiat, dlatego był to istny „smaczek” tej dekoracji! Numerki również były w złotych ramkach, a w nich przy numerze stołu znajdował się złoty liść paproci.


Bukiet Panny Młodej, 5 butonierek, bransoletki, poduszka na obrączki, Wszystko wykonane w stylistyce, kolorystyce i estetyce tej aranżacji ślubnej. Pamiętajmy, aby wszystko było spójne. Zaufaj Nam, a my zadbamy o każdy szczegół.


Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubneŚlub plenerowy
Tagi: , , , , , , , ,
Send message via your Messenger App