Sztuka która pachnie

13 stycznia odbyły się Targi Ślubne na terenie MTP w Poznaniu. To wielka Gala Ślubna gdzie można znaleźć przeróżne firmy z branży ślubnej oraz weselnej. Fotografowie, biżuteria, zespoły muzyczne, fotobudki, samochody do wynajęcia, restauracje, wypożyczalnie, dekoracje balonowe, dekoracje florystyczne i dekoratorskie. Nie zabrakło również firmy ONI ROBIĄ ŚLUB. Byliśmy tam i w tym roku.

Na Targach prezentowane są nowości na nadchodzący sezon ślubny. My zaproponowaliśmy dekoracje która była bardzo nietuzinkowa ze względy na połączenie kolorystyczne oraz roślinne.

Kolorami oraz odcieniami przenikały się wzajemnie miedź, róż, fiolet, zieleń, pudrowy róż i czerwień.


Pojawiły się cekiny w kolorze złotego różu oraz welurowe zasłony. Na krzesłach lustrzane napisy „Pan Młody” „Panna Młoda”. Pokazaliśmy je z przodu krzeseł, aby były widoczne  dla wszystkich odwiedzających .

Napisy oczywiście są w ofercie naszej wypożyczalni, a wykonała je zaprzyjaźniona firma  BarvnaWedding. Cudowne napisy i tablice ślubne. Polecamy ich bardzo!!!!


Na naszym stoisku czekały, aż 4 bukiety ślubne! Można było je przymierzyć,sprawdzić ich ciężar. Przyszłe Panny Młode chętnie korzystały z tej możliwości. Były takie momenty, że wszystkie bukiety były w rękach odwiedzających nas Panien Młodych.

Wielkim powodzeniem Panien Młodych cieszył się również bukiet ślubny z klejonych płatków tworzących jedną wielką róże. W bukiecie tym znajdowały się również kaktusy, aby pokazać, że można trochę zaszaleć z tymi bukietami.

Nie zapomnijmy, że był również wianek. Panny Młode nie mogły uwierzyć że jest taki „leciusieńki”.


I rozmowy rozmowy rozmowy…


Bardzo dziękujemy za odwiedziny, za te miłe słowa. Nowy sezon, nowe pary ślubne, nowe wyzwania.

Pozwólmy otaczać się pięknem, otaczać się kwiatami. Więc, raz jeszcze spójrzmy jak wyglądały szczegóły naszych dekoracji:)

Za zdjęcia dziękujemy Domowej Aparatce. Paulinie Dubert.

 

Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubne
Tagi: , ,
Send message via your Messenger App