Sztuka która pachnie

Na stylizowaną sesję w kwitnącym sadzie pomysł zrodził się bardzo dawno. Szukaliśmy firm oraz osób które wzięły by w niej udział. Jest jednak jeden problem. Wszyscy musieli mieć dzień wolnego, aby zjawić się na sesji. Jabłonie jednak nie kwitną zbyt długo, zależy to od pogody. Kiedy było zimno, nie chciały zakwitnąć. Jednak kiedy parę dni gorących temperatur zaczęły przyśpieszać termin kwitnienia, baliśmy się aby nie było już za późno. Na szczęście mieliśmy najlepszych ludzi, najlepsze firmy, najlepszych wykonawców. Było to dla wszystkich wyzwanie które chcieli zrealizować na 100%.

Przygotowaliśmy 3 aranżacje. Zupełnie odmienne. Meble na sesje były z zaprzyjaźnionej firmy Belldeco. Meble bardzo stylowe, dające dużą kreatywność w ustawieniu i doborze. Choć nie było to zadanie proste.

Miłego oglądania! Czerpcie inspiracje! Nacieszcie oczy, a może znajdziecie tutaj coś dla siebie?

Jako modelka zaprezentowała się piękna Marta. O jej wygląd zadbały Zosia oraz Izabela. Piękny kłos upięty z włosów, do tego perfekcyjnie zrobiony makijaż. Dziewczyny są niesamowite. Wszystko dobrały idealnie do urody Marty, podkreśliły ją.

Make-up: Izabela Sobiech MakeUp Artist
Fryzura: Zosia Furmann Make-up & Hair Artist

Te kobiety to artystki posiadające duży warsztat umiejętności oraz wiedzy.

Serdecznie polecamy!

O zdjęcia zadbała  Paulina Dubert Portrety. Co za fantastyczna kobieta! Niemożliwa. Wszystkich zarażała swoim uśmiechem. Profesjonalistka. Paulina to osoba bardzo ciepła, przy której cały stres i trema odchodzi w zapomnienie. Marta mogła przy niej czuć się bardzo swobodnie. Polecamy Paulinę na sesje narzeczeńskie, ślubne, itp. Jeśli poszukujecie profesjonalnej Pani Fotograf to ona jest wg nas w ścisłej czołówce osób na wysokim poziomie.

Kolejną aranżacją były drzwi z lustrami. Odbijał się w nich sad. Jest to bardzo nowoczesny pomysł na ściankę za Parą Młodą ustawioną na sali lub ściankę na ślub w plenerze.

Pies Leon. To jest model!

Suknia ślubna, a jako dodatki w formie peleryny oraz chusty wykonała Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska

Niepowtarzalne projekty, profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie. Te słowa najlepiej opisują Panią Jolantę. Najlepiej pokazuje to fakt, że gdy Marta po raz pierwszy przekroczyła drzwi pracowni, Pani Jolanta pokazała suknię ślubną która wg. niej była najlepsza. I to w tej sukni Marta prezentuje się na sesji. Nie mamy nic do dodania, poza tym, że szczęki nam opadły!

Sesja w kwitnącym sadzie.
Zdjęcie: Paulina Dubert Portrety
Modelka: Marta
Make-up: Izabela Sobiech MakeUp Artist
Fryzura: Zosia Furmann Make-up & Hair Artist
Biżuteria: NOVIA BLANCA
Suknia Ślubna: Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska
Kwiaty aranżacja i koordynacja: Oni Robią Ślub
Meble i tekstylia: BELLDECO
Tablice: BARVNAwedding
Torty: Papillon Torty Artystyczne

Kategoria: Dekoracje ślubneSesja ślubnaŚlub plenerowy
Tagi: , , , , ,
Send message via your Messenger App