Sztuka która pachnie

Motywy przewodnie na weselu to rzadkość. Często słyszymy o nich w programach telewizyjnych związanych z wystrojem sal na wesela. Jednak nie wszystkie pary się decydują na taki krok, a szkoda. Ty razem przytrafiła nam się wspaniała Młoda Para która wymarzyła sobie wesele pod gwiazdami. I wcale nie mieli na myśli namiotu, lub wesela pod gołym niebem. Chcieli na sali weselnej wprowadzić elementy gwieździstego nieba. No i zaiskrzyło. Pomysłów nie było końca, lecz trzeba było wybrać te spójne, które stworzą klimat, będą wysmakowane a zarazem zjawiskowe.


Zdecydowaliśmy, iż za stołem prezydialnym zostanie ustawiona, aż 6 metrowa ściana. Pokryta została gwiazdozbiorami oraz srebrnym napisem „Zapisani sobie w gwiazdach”. A ze ściany i stołu prezydialnego spływały wodospady kwiatów.


Wszystkie liście do tej realizacji przybrały kolory srebra i bieli. Użyliśmy kwiatów wyłącznie w odcieniach bieli. Stworzyło to spójną całość, która wybijała się na tle ciemno-granatowej ściany, granatowych serwetek oraz przewiązek na krzesła. Srebrne świeczniki, geometryczne wysokie stojaki, a na nich ustawione duże kwiatowe kompozycje.Gwieździste niebo pojawiło się na winietkach, rozkładzie stołów, numerkach na stoły, candy barze. Gwiazdy… wszędzie gwiazdy… 🙂


Powściągliwość w kolorze została zastosowana także w bukiecie ślubnym i dodatkach. Bransoletka kwiatowa, butonierki, poduszka na obrączki oraz opaska kwiatowa dla małej księżniczki.

Miejsce: Polana Wedding Venue

Foto: Paulina Dubert Domowa Aparatka

Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubne
Tagi: , , , , ,
Send message via your Messenger App