Sztuka która pachnie

To był uroczy ślub. Bukiet ślubny z piwoniami, w którym dodatkowym kolorem był pudrowy róż. Bardzo delikatny w odcieniach, pachnący, romantyczny. Pasujący  idealnie do Panny Młodej. Do jej zjawiskowej ,aczkolwiek delikatnej urody.

Dla świadkowych wykonane zostały dwie bransoletki. Wykonują je własnoręcznie osoby z naszej firmy. Są one z cienkiego druciku srebrnego lub złotego. Tutaj każda ze świadkowych dostała inną, wyjątkową, pasującą do ich stylizacji. Każda bransoletka została wykonana z kwiatów będących w bukiecie ślubnym. Do kompletu w tej samej stylistyce wykonaliśmy  butonierki.

Bardzo ciekawie prezentowała się dekoracja kościoła, w którym jako dekoracja zostały zastosowane rozsypane płatki kwiatów, tworzące  przejście ombre od kremowych do ciemnoróżowych. Ustawione zostały krzesła dla Młodej Pary z naszej wypożyczalni. Były to krzesła kremowe, których nogi są w kolorze srebrnym. Dołączyliśmy do nich dekoracje, eustomę przewiązaną cienką wstążką oraz broszkę w kształcie pawia o pięknie zdobionym kryształami ogonie.

Kwiaty które ozdobiły ołtarz kościoła w Owińskach były powtórzeniem kolorystyki zastosowanej w płatkach . W  formie „ogródka”. Zastosowaliśmy do dekoracji  piękne lwie paszcze, eustoma, lilia i ciekawą polną zieleń.

Kwiaty, płatki, materiały na ławkach, szklane tuby ze świecami, klęcznik z kwiatową dekoracją. Wszystkie wymienione elementy stworzyły niezapomniany  klimat i efekt , który mamy nadzieje pozostanie na długo w pamięci zarówno Pary Młodej , jaki i wszystkich zgromadzonych osób na tej uroczystości.

Kategoria: Dekoracje kościołaDekoracje ślubne
Tagi: , , ,
Send message via your Messenger App