Sztuka która pachnie
Soczyste, energetyczne kolory, a wśród nich motyw gwiazd i księżyca – do udziału w tak ciekawej i nietuzinkowej sesji zostaliśmy zaproszeni i oczywiście nie mogliśmy odmówić.

Kiedy Agnieszka Adamczak zaprosiła Nas do współpracy przy stylizowanej sesji zdjęciowej byliśmy zaszczyceni. Brały w niej udział osoby i firmy z wysokiej półki. Które działają prężnie w dekoracjach i usługach ślubnych. Pomysł Agnieszki na sesję kolorową, inspirowaną gwieździstym niebem i Parą Młodą ubraną w czapki, swetry i kolorowe szale nam się bardzo spodobał. Poszła ona swoim pomysłem pod prąd dając nam kreatywne zadanie na aranżację stołu.

Dekoracja stołu od zawsze powinna być dostosowana do bieżącej koncepcji ślubnej. Tutaj mieliśmy aż za dużo pomysłów. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na kompozycje kwiatowe pod szklanymi kloszami. Czarne kieliszki zestawione z kryształowymi o złotej nóżce. Do tego czarne i złote sztućce. Zjawiskowe winietki z firmy Puzel to „wisienka” na tej aranżacji stołu. Kolorem który pojawiał się w wielu miejscach był złoty. Pojawił się on w pięknej biżuterii, krzesłach, torcie, podkładce pod tort.

Ogromny talent Magdaleny Piechoty, kunszt firm które brały w tym udział, nasi piękni modele oraz pomysł przełamania stereotypów ślubnych zaproponowanych przez Agnieszkę. To był dla nas cudownie spędzony czas.

FOTOGRAFIA: Magdalena Piechota Photography

ORGANIZACJA, KONCEPCJA, STYLIZACJA: Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner

SUKNIA: Ochocka Atelier

BIŻUTERIA: Ania Kruk

DODATKI DO STOŁU I SESJI: Puzel

BAR CZEKOLADOWY: Candy Bar & Cafe

ZŁOTE KRZESŁA CHIAVARI: ceremonia Team

ARANŻACJA STOŁU: Oni Robią Ślub

TORT:  Cukiernia Karpicko

FRYZURA: Zaczarowane Warkocze – Katarzyna Kwolek

MAKIJAŻ: Wizaż Greta Olszewska

BORDOWY SWETER: Pozerki

PLAKATY: Strellas

OBIEKT: Arendel

MODELKA: Kornela Woźna

Kategoria: Bez kategorii
Send message via your Messenger App