Sztuka która pachnie

Firma Oni Robią Ślub to nie tylko śluby. To także wszelakie imprezy prywatne jak chrzciny, komunie, jubileusze itp. Chociaż oprawa ślubna to nasza prawdziwa pasja to obsługujemy jeszcze mniejsze jak i większe eventy. Tym razem zostaliśmy poproszeni o dekorację komunijną. Dekorację która miała wpisywać się w nowoczesne, proste, graficzne, szaro-białe wnętrze.

Postawiliśmy na styl glamour. Bańki z kwiatami, pływające świeczki, zapach frezji. Wszystko utrzymane w bieli z zielenią. W czystości, elegancji i prostocie. Miało pachnieć. Musiały pojawić się frezje, ale jako kwiatowy dodatek. Nie każdy znosi mocnych zapachów w dużej ilości. Dodatkowo na szarych postumentach i szklanych wysokich kielichach zostały ustawione kwiaty w doniczkach o zapachu bzu.

Pojawiło się 8 śnieguliczek które goście mogli zabrać do domu w ramach podziękowania dla gości. Prezentem nie zawsze musi być aniołek lub magnez. Można przekazać gościom kwiaty z dekoracji. Tak było tym razem.

Mocno zaakcentowaliśmy miejsce główne, gdzie siedziała najważniejsza osoba na tej uroczystości. Postawiliśmy ścianę z białego materiału o wysokości 2,5 metra i szerokości 1.60 metra. Nasze materiały są wysokiej jakości i nie przepuszczają światła. Ściana zatem ustawiona była w miejscu gdzie znajdowało się okno. Na zdjęciach byłoby je widać, ponieważ promienie słońca przenikały przez zasłony które były zawieszone na Sali. Nasz materiał spełniał nie tylko funkcje dekoracyjną ale również zapobiegał powstawaniu brzydkich zdjęć z odznaczającym się oknem.

Polana Wedding Venue to sala która ma podświetlony sufit. Na życzenie klienta, jaki kolor tylko się wymarzy:)

 

Kategoria: Dekoracje komunijne
Tagi: ,
Send message via your Messenger App