Sztuka która pachnie

Ilona i Jakub to cudowna para. Sympatyczna, otwarta na pomysły, która obdarzyła nas zaufaniem. Wybrana przez nich sala była w szarych kolorach, bardzo nowoczesna, prosta i stylowa. Razem ustaliliśmy, aby wprowadzić tam styl glamour. Kryształy, lustra… Kolorystyka to fiolet z szarościami, kolorem który miał ocieplić kompozycje był kremowy. Zestawienie tych trzech kolorów idealnie wpasowało się w klimat sali.

Ale zanim pokażemy sale, najpierw bukiet ślubny. Bukiet ślubny z piwoniami, które tak mocno wymarzyły się Pani Ilonie. Ale w zestawieniu z delikatnym fioletem. Piwonie plus dodatki. Oby to zestawienie królowało jak najdłużej!

Do kompletu powstała pięknie wykonana bransoletka, butonierki oraz poduszka na obrączki.

Do dekoracji sali zastosowaliśmy 12 kompozycji ustawionych na lustrach, z których zwieszały się kryształy. Dodatkowo pływające świece oraz srebrno-różowe szklane lampioniki. Co to był za efekt po zmroku! Wszystko błyszczało, mieniło się. Trzeba było zachować umiar, ale w stylu glamour muszą pojawić się kryształy i przeźroczystości.

 

Mieliśmy również przygotować naczynia do candy baru. Pani Ilona to osoba, która dbała o każdy szczegół. Pragnęła ona, jak każda Panna Młoda aby w tym szczególnym dniu wszystko wypadło bez problemu. Wszystko przemyślała, o wszystko dbała. Bardzo nam ufała, co bardzo cenimy i pytając nas „czy to będzie pasować?” nieraz słyszała od nas „nieeeeee, to za dużo”:) Więc naczynia na candy bar, to również były lustra oraz szklane patery w różnych wielkościach. Przygotowaliśmy również proporczyki które łączyły ze sobą candy bar, alko bar oraz stół kawowy. A nazwy poszczególnych stołów, wraz z krótkim opisem również były na lustrach.

Ściana Pary Młodej została wykonana z kryształów oraz materiałów. Górna część ściany była podświetlona.

A tak prezentował się stół Pary Młodej. Kompozycje na stole, świeczniki, lustra. Dodatkowo dwie duże kompozycje ustawione na wysokich stojakach. Tuby szklane ze świecami ustawione pod stołem prezydialnym. Było pięknie. Było magicznie. My daliśmy z siebie 100 %.

 

Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubne
Tagi: , , , , , ,
Send message via your Messenger App