Sztuka która pachnie

Z myślą o naszych klientach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, utworzyliśmy ofertę gotowych dekoracji do kościoła.

Dekoracje są zróżnicowane pod względem cenowym. W zasadach kościelnych jest, aby nie stawiać sztucznych kwiatów na ołtarz. Z tego powodu kompozycje znajdujące się na ołtarzu są przez Nas proponowane z kwiatów żywych i ustalamy je w zależności od wielkości, ilości zdobień oraz kolorów występujących w kościele. Szczegóły omawiamy na spotkaniu. Najczęściej jest to biel z zielenią lub połączenie bieli z kolorem przewodnim wesela. Nasze gotowe zestawy to zestawienie bieli z zielenią. Jeden zestaw jest w zestawieniu bieli z zielenią oraz różem. Zestawienie to od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem Par Młodych jako zestawienie dominujące na ślubie.

Przed ślubem, na etapie planowania oraz ustalania budżetu pojawia się nieraz problem. Problem „trzeba z czegoś uciąć”. Ale należy pamiętać, że na ceremonię ślubną, przyjdą nie tylko goście. To wtedy pojawiają się goście, osoby które dostały powiadomienie o ślubie oraz wszyscy inni którzy pragną dzielić z Państwem Tą ważną chwile. Wtedy najwięcej osób będzie Państwa oglądać. Wtedy jest najważniejsza chwila tego dnia. Należy zadbać aby wyglądała uroczyście i z klasą. Bo zdjęcia pozostają na zawsze.

Nawet skromnie ustrojone miejsce musi wyglądać elegancko. Abyś nie szła w białej sukni… w ręku piękny bukiet kwiatów… kroczysz przed ołtarz do którego prowadzi cię ojciec… aż tutaj nagle na ołtarzu kompozycje z czerwonego anturium bo zamówione u Pani Jadzi kwiaty nie zostały dogadane… ksiądz stwierdził że najlepiej czerwone na ołtarzu bo na następny dzień przyjeżdża biskup z wizytą… na podłodze barokowy czerwony dywan z milionem wzorów, na ławkach niewyprasowane materiały bo jesteś kolejną parą której zostały wywieszone bez ich uprania.  Abyście nie mieli niemiłych niespodzianek. Myśli w głowie „a można było wziąć kogoś kto się na tym zna”. Zdjęć na tle kompozycji z czerwonego anturium którego nie znosicie… Mamy zasadę, że „obiad lepiej smakuje na ceramicznym talerzu niż na plastikowym” zawsze się sprawdza. Prosimy pamiętać że to kwiaty tworzą klimat. To nimi człowiek lubi się otaczać. Lubimy otaczać się pięknem. Dlatego Oni Robią Ślub nie znosi tandety, braku profesjonalizmu oraz braku spojrzenia na to czego klienci tak naprawdę potrzebują.

Zestawy są stworzone dla osób które mają potrzebę elegancji, dostojności, mocnego efektu „wow”.

Człowiek w życiu zostaje otoczony kwiatami kiedy zamkną go już w drewnianej skrzyni lub ceramicznej wazie. Wtedy już  tych kwiatów prawdopodobnie nie zobaczy. A w tym jednym dniu, dniu waszego ślubu zróbcie sobie tą przyjemność. Zróbmy razem Wasz piękny ślub. Otoczmy go pięknem. Nadajmy mu klimat.

Zdjęcia: Sylwia Ludwiczak 
Miejsce:
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tucznie

Kategoria: Dekoracje kościołaDekoracje ślubne
Send message via your Messenger App