Sztuka która pachnie

Polana Wedding Venue to nowe miejsce na liście sal weselnych w  Poznaniu. Bardzo cicha i spokojna okolica. Sala bardzo nowoczesna, czysta z przepysznym jedzeniem. Zamieścimy tutaj kilka propozycji na dekoracja stołów gości oraz dekoracje stołu prezydialnego. Stół Młodej Pary czyli inaczej stół prezydialny to wybór między stołem okrągłym, a prostokątnym. Pokażemy wam zatem nasze propozycje na oba rodzaje stołów.

Zaczniemy od dekoracji na czarnym obrusie z kandelabrem. Ustawiony na lustrze bardzo przyciąga uwagę gości. Jego wysokość nie przeszkadza w kontakcie między nimi, a blask świec pięknie dodaje nastroju i klimatu na weselu. Jest to dekoracja bardzo elegancka.


Kolejna propozycja to kompozycje na wysokich szklanych naczyniach. Poniżej zostały ustawione świeczniki z pływającymi świecami. Pamiętajmy, że ustawienie kompozycji bardzo wysoko daje nam maksimum efektu, a nie zabiera nam za dużo miejsca na stole. Nasze polskie wesela to biesiady, na stole musi być miejsce na jedzenie i napoje. Przybliżając świeczniki do kompozycji możemy być spokojni, że nic się nie zniszczy, ani nie zapali a miejsca na wszystko wystarczy.


To dodatki tworzą całość. Tak jak kobieta w „małej czarnej”, zakładając biżuterię, za każdym razem inną zmienia swój wizerunek. Tak samo oddziałują dodatki na ślubie i weselu. Przewiązane serwetki, dekoracja krzeseł, świeczniki, itp. W tej aranżacji wszędzie pojawiają się wstążki oraz drobne kwiatki waxu. Wtedy całość wygląda spójnie.


A teraz przedstawimy jak dodatki zmieniają całość.

Zmiana koloru obrusu, ułożenia serwetek, dodanie plastrów drewna zamiast lustra. Kompozycja na klatce w której umieszczone są podgrzewacze jest taka sama, kwiaty w butelkach takie same. Poprzez dodatki można uzyskać zupełnie inny efekt. Jest to bardzo ważne przy ustalaniu dekoracji na waszym ślubie i weselu. Koniecznie zaufajcie osobom które się na tym znają i dobiorą wam dodatki idealne pod wasze dekoracje.


Kiedy stoły gości są okrągłe, stół Pary Młodej może być prostokątny aby bardziej odznaczał się na sali. Tak samo można zastosować rozwiązanie, że stoły gości są prostokątne, a stół Młodej Pary okrągły.

Duże kompozycje ustawione za stołem Pary Młodej to nowoczesne rozwiązanie. Ściana z trójwymiarowych kasetonów umieszczona jest na stałe w Polana Wedding Venue. Postanowiliśmy jej nie zastawiać, a jedynie na jej tle ustawić te dwie duże kompozycje.

Luźne, niewielkie kompozycje, plastry drewna, świeczniki, kwiaty w butelkach. To wszystko tworzy cudowny klimat. Połączenie kolorów szarego, różowego oraz kremowego idealnie pasuje do tej sali. Przy takim stole zasiada 6 osób, czyli idealnie tyle najczęściej musi pomieścić stół prezydialny. Jest miejsce na dekoracje, jest miejsce do swobodnego siedzenia oraz jest miejsce na jedzenie. Wszystko o czym warto pomyśleć wybierając dekoracje kwiatowe na swoje wesele.


Na zakończenie dekoracja kwiatowa na stół prostokątny. Nam bardzo podoba się ta trójwymiarowa ścianka której to nie trzeba zasłaniać, ale można na niej umieścić różne dekoracje dla których jest ona tłem.

 

Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubne
Tagi: , , , , , ,
Send message via your Messenger App