Sztuka która pachnie

Przed Nami kolejny dzień pełen wyzwań. Międzynarodowy ślub. Polsko – fiński.


Realizacja w Country Parku „Pod Gajem”. Miejsce piękne, ale również nie łatwe do dekoracji.

Sala weselna ciemna. Przeważający kolor to krem. Elementy drewna. Postanowiliśmy dodać  wyrazu temu miejscu.Jako dekorację za stołem prezydialnym ustawiliśmy 4 metrową ścianę pokrytą materiałami wysokiej jakości. Pomiędzy materiałami zawieszone zostały kurtyny z lampek ledowych. Dawały one niesamowity efekt, kiedy już na zewnątrz było ciemno, a światła w środku jest niewiele. Piękny powstał nastrój. Kiedy młodzi wchodzili z gośćmi na sale weselną ściana była wyłączona. Została włączona dopiero później. Tak aby zaskoczyć gości i dać nowe tło do klimatycznych, wieczornych zdjęć.

Górną część ściany dekorowała girlanda stworzona z zieleni ciętej. Pojawiły się tam eukaliptusy które Panna Młoda uwielbia. Powieszone zostały również butelki z kwiatami na różnych poziomach. Kwiaty jak i zieleń pojawiły się w kompozycjach na stole prezydialnym. Było to piękne zestawienie. Dodatkowo świece, świeczniki, plastry drewna. Rustykalnie, ale zarazem elegancko i ze smakiem.


Dekoracje stołów gości to prawdziwy efekt WOW!!! Podtalerze z plastrów drewna. Winietki na drewnianych kołeczkach. Jako prezenciki dla gości eszewerie. Wysokie kompozycje i niskie. Biel błękit zieleń złoto drewno.

Co tutaj więcej napisać… Zobaczcie sami to cudo w Country Parku.


Dodatkowo dekoracją pod sufitem było aż 10 wiszących wianków. Zwieszały się z nich kwiaty w szklanych butelkach oraz szklane bańki ze świeczkami. Na sali degustacyjnej było ich 4, a na sali tanecznej aż 6. Dawały piękny efekt. Super alternatywa na wysokie sufity kiedy nie chcemy ani dekoracji materiałami, ani balonami.

Niech żyje natura!


Udekorowaliśmy również wejście do sali weselnej. Postawiliśmy tablicę na rozstaw gości oraz powitalną w języku polskim oraz fińskim. Zadbaliśmy o dekoracje bufetowe oraz łazienek.


Bukiet ślubny był romantyczny. Przepełniony różnymi kwiatami. Dalie, śnieguliczka, czarnuszka, hortensja i wiele innych uroczych roślin. Lekki w ręce, ale zarazem bardzo kwiatowy. Idealny do całości.


Na koniec bukiety i skrzynie z kwiatami oraz rafaello. Z wypalonymi dedykacjami. Jedna w języku polskim, druga zaś fińskim. Pięknie kiedy Młodzi dziękują kwiatami. Tak jak chcemy aby kwiaty żyły jak najdłużej, tak samo starajmy się o to aby miłość nigdy nie gasła.

Miejsce: Country Park „Pod Gajem”

Koordynacja: The Magical Events • Wedding & Event Planners Poznań •

 

Kategoria: Dekoracja sali weselnejDekoracje ślubne
Tagi: , , , , , , , ,
Send message via your Messenger App